FANDOM


Mistrzostwa Świata Juniorów w Piłce Nożnej 2019 Gospodarz Polska Miastach Stadioniach 10 Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Łódź, Poznań, Zabrze, Kraków, Katowice, Chorzów, Białystok odbędzie mecze od 6 maja do 13 czerwca 2019 odbędzie sie otwarcie i finału na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Miastach Stadionie

Warszawa

Wrocław

Gdańsk

Kielce

Poznań

Zabrze

Kraków

Lubin

Chorzów

Białystok

Junior UEFA

  • Polska
  • Belgia
  • Islandia
  • Hiszpania
  • Słowacja
  • Węgry
  • Rosja
  • Niemcy
  • Holandia
  • Norwegia
  • Portugalia
  • Irlandia
  • Białoruś
  • Szwajcaria
  • Austria

Junior AFC

  • Australia
  • Iran
  • Japonia

Junior CAF

  • Algieria
  • Nigeria

Junior CONMEBOL

  • Argentyna
  • Brazylia
  • Kolumbia

Junior CONCACAF

  • Meksyk

Grupa A

  1. Polska
  2. Meksyk
  3. Białoruś
  4. Japonia


Faza Grupowa

6 maja

Polska vs Meksyk

Warszawa 21:00

7 maja

Białoruś vs Japonia

Wrocław 14:00

13 maja

Polska vs Białoruś

Wrocław 21:00

15 maja

Meksyk vs Białoruś

Poznań 14:00

21 maja

Japonia vs Polska

Lubin 21:00

Grupa B

  1. Belgia
  2. Algieria
  3. Norwegia
  4. Hiszpania

8 maja

Belgia vs Algieria

Wrocław 21:00

9 maja

Norwegia vs Hiszpania

Białystok 13:00

15 maja

Algieria vs Hiszpania

Chorzów 16:00

15 maja

Belgia vs Norwegia

Kielce 21:00

22 maja

Algieria vs Norwegia

Lubin 18:00

22 maja

Hiszpania vs Belgia

Warszawa 21:00

Grupa C

  1. Argentyna 
  2. Szwajcaria
  3. Portugalia
  4. Australia


10 maja

Portugalia vs Australia

Gdańsk 18:00

10 maja

Argentyna vs Szwajcaria

Kielce 21:00

16 maja

Szwajcaria vs Australia

Wrocław 14:00

16 maja

Argentyna vs Portugalia

Kielce 21:00

22 maja

Szwajcaria vs Portugalia

Białystok 12:00

22 maja

Australia vs Argentyna

Gdańsk 21:00

Grupa D

  1. Iran
  2. Austria
  3. Holandia
  4. Nigeria


13 maja

Iran vs Austria

Chorzów 21:00

14 maja

Holandia vs Nigeria

Poznań 15:00

20 maja

Iran vs Holandia

Lubin 18:00

20 maja

Austria vs Nigeria

Łódź 21:00

27 maja

Austria vs Holandia

Kraków 18:00

27 maja

Nigeria vs Iran

Zabrze 21:00

Grupa E

  1. Słowacja
  2. Irlandia
  3. Brazylia
  4. Węgry


15 maja

Brazylia vs Węgry

Zabrze 18:00

15 maja

Słowacja vs irlandia

Białystok 21:00

20 maja

Irlandia vs Węgry

Szczecin 15:00

20 maja

Słowacja vs Brazylia

Kraków 21:00

27 maja

Irlandia vs Brazylia

Zabrze 12:00

27 maja

Węgry vs Słowacja

Wrocław 21:00

Grupa F

  1. Niemcy
  2. Islandia
  3. Kolumbia
  4. Rosja


16 maja

Kolumbia vs Rosja

Lubin 15:00

16 maja

Niemcy vs Islandia

Wrocław 21:00

21 maja

Islandia vs Rosja

Gdańsk 12:00

21 maja

Niemcy vs Kolumbia

Warszawa 21:00

28 maja

Islandia vs Kolumbia

Kraków 15:00

28 maja

Rosja vs Niemcy

Białystok 21:00

1/8 Finału

30 maja

Zwycięstwa meczu 1 vs Zwycięstwa meczu 2

Warszawa 15:00

30 maja

Zwycięstwa meczu 1 vs Zwycięstwa meczu 2

Gdańsk 18:00

31 maja

Zwycięstwa meczu 1 vs Zwycięstwa meczu 2

Wrocław 15:00

31 maja

Zwycięstwa meczu 1 vs Zwycięstwa meczu 2

Chorzów 18:00

3 czerwca

Zwycięstwa meczu 1 vs Zwycięstwa meczu 2

Łódź 18:00

3 czerwca

Zwycięstwa meczu 1 vs Zwycięstwa meczu 2

Lubin 21:00

4 czerwca

Zwycięstwa meczu 1 vs Zwycięstwa meczu 2

Kraków 17:00

4 czerwca

Zwycięstwa meczu 1 vs Zwycięstwa meczu 2

Białystok 21:00

Ćwierćfinał

6 czerwca

Zwycięstwa meczu 1 vs Zwycięstwa meczu 2

Wrocław 21:00

6 czerwca

Zwycięstwa meczu 1 vs Zwycięstwa meczu 2

Warszawa 21:00

7 czerwca

Zwycięstwa meczu 1 vs Zwycięstwa meczu 2

Białystok 18:00

7 czerwca

Zwycięstwa mecz 1 vs Zwycięstwa meczu 2

Kielce 18:00

Półfinał

10 czerwca

Zwycięstwa meczu 1 vs Zwycięstwa meczu 2

Warszawa 21:00

10 czerwca

Zwycięstwa meczu 1 vs Zwycięstwa meczu 2

Wrocław 21:00

Mecz o 3. miejsce

13 czerwca

Przegrany mecze 1 vs Przegrany mecze 2

Wrocław 13:00

Finał

13 czerwca

Zwycięstwa meczu 1 vs Zwycięstwa meczu 2

Warszawa 21:00

Cały mecze transmisja na żywo w HD

na kanale

TVP1

TVP2

TVP Sport

Polsat

Polsat Sport

Polsat Sport Extra

Eurosport 1

Eurosport 2

Utwory wkrotce

Magic Darkness wykonawca Demi Lovato 8 marca

One Goal wykonawca Margaret 12 kwietnia

Sponsorami

Coca-Cola Continental Sony Hyundai MasterCard Castrol McDonald's Gazprom Adidas Cinkciarz Socar Turkish Airlines

Regionalny

BGŻ BNP Paribas  ???  ???  ???  ???  ???